Hakkımızda

Safran Ofis Kağıt Kırt. Barkod Ürün. ve Teks. Malz. San. Tic. Ltd. Şti.

Kuruluşumuz : Safran kırtasiye   1982 yılında İstanbul Şirinevler de  halen hizmet vermekte olduğu binasında kurulmuştur. Şirketimiz 2008 yılında merkezini Gaziosmanpaşa‘ya taşımış bu tarihten itibaren hizmetlerine her iki bölgeden devam etmektedir.

2009 yılına gelindiğinde Pastal ve Ploter Kağıdı   teknolojik ürünler anlamında üretim yapan CREDO VE KONSAN  adında 2  fabrikayı satın almak sureti ile grup şirketi olarak bünyesine katmıştır.

Bu tarihten sonra  araştırmalarını devam ettiren şirketimiz gelecek yılların planlamasını şimdiden yapmaktadır. Firmamız Kırtasiye ve tekstil  malzemelerindeki satış ağını,Teknolojik ürünlerle geliştirerek, uzmanlaşmış kadrosu ile ürünlerini müşterilerine en verimli şekilde ulaştıran toptan ve perakende satış yapan bir şirkettir. Safran Kırtasiye Ofis , Tekstil ürünleri ve Barkod ürünleri tedarik anlamındaki konumu ve kurulduğu günden beri uygun fiyat, dürüstlük, kendini geliştirme ve “Sorunsuz Hizmet” prensibi ile sektörün önde gelen firmaları arasına girmiştir.

Vizyonumuz : Siz değerli müşterilerimizin taleplerini engin Pazar tecrübemiz , genç ve dinamik kadromuz sayesinde şekillendirip size en iyi hizmeti sunmaktır.

Misyonumuz :  Hızlı, pratik ve çözümcül yaklaşımlarda bulunmak , farklı alternatiflerle en iyi sonucu alabileceğiniz en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunmaktır.

Temel Değerimiz :  Sadece satışı yapana kadar değil , satışı gerçekleştirdikten sonra da müşterilerimizin yanında olmak ve onlardan gelecek en iyi geri gönüş için çalışmaktır. Siz değerli müşterilerimizin kullanmış olduğu tüm ürünleri , en uygun fiyatlarla ve en iyi hizmetle  sizlere sunup, genel ürünler ile tek bir yer ile çalışmanızı   hedefimiz  haline getirmekteyiz.

 

group-logo